ARRAY MOBİLYA RAYLARI A.Ş.

 

ARRAY Mobilya Rayları San.Tic. A.Ş., 1992 yılında kurulmuş olup, yenilikçi vizyonu doğrultusunda,.2002 yılından itibaren, yapmış olduğu  konuyla ilgili ciddi yatırımlarla, Türk  mobilya sektörünün ihtiyacı doğrultusunda, çeşitli özelliklerde  Teleskopik raylar,  Gizli raylar ve Masa raylarını 6200 m2 kapalı alanlı fabrikasında üreterek sektöre sunan İLK ve en büyük Mühendis firmadır.


Konusunda,  yüksek ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ARRAY, her zaman verdiği güvence ile KOBİ’ler,  büyük ölçekli üreticiler ve ticari firmalar için vazgeçilmez iş ortağı olmuştur.


ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi standartları ile otomasyonlu üretim hatlarından çıkan 100% Türk malı ürünler,  ARRAY Mobilya Rayları San.A.Ş’’nin vermiş olduğu 2 yıllık ürün değiştirme garantisi altında Siz değerli iş ortaklarımıza sunulmaktadır.

Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda yapılan yatırımlar sonucunda firmamız, kaliteyi ve müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak, ürün portfoyünü arttırmıştır. Yine bu doğrultuda,  yeni ürünler ve yatırımlar yapmak için AR-GE çalışmaları artan hızla devam etmektedir.

Ürünlerimizin hepsi Testlerle
TÜV LGA kalite belgesine sahiptir.


ARRAY, ülkemizin kaliteden ödün vermeyen ve önde gelen üretici ve ticari firmaları ile çalışmakla birlikte aynı zamanda Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Rusya bölge ülkelerine, çeşitli özelliklerde Mobilya rayları ve diğer endüstriyel rayların ihracatını yapmaktadır.


ARRAY;  Dürüst,  Saygılı,  İlkeli,  Güçlü ve Güvenilir, Mühendis bir firma olmanın özelliğini her zaman taşımıştır, değerli iş ortaklarına bunu göstermiştir ve hissettirmiştir.


Karşılıklı memnuniyet anlayışı içinde, mutlu geleceğe, iş ortaklarımızla birlikte yürümek, en büyük arzumuzdur.


Bu nedenledir ki,  ARRAY, çeşitli sivil toplum sorumluluk projelerine katkı sağlayan ve de doğa dostu anlayışıyla, ülkesinin modern ve çağdaş bir toplum olma hedefine destek vermeye devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Mobilya aksesuarları sektöründe, kalite  algısıyla, güven veren, doğa dostu, yenilikçi, çağdaş ve modern değerleriyle  öne çıkan,  sektörün  referans aldığı bir dünya markası olmaktır.

 

Misyonumuz

 Mobilya ve Beyaz eşya sektöründe fark yaratmak ve konumuz  kapsamında  attığımız ve atacağımız yenilikçi adımlarla tüm insanlığın yaşam kalitesini artırmak ve topluma dönük  duyarlı bir firma olmaktır.

KİLOMETRE TAŞLARIMIZ
19902018
Önceki Yıl Sonraki Yıl
  • 1990

    ...

  • 1995

  • 2000

  • 2005

  • 2010

  • 2015

  • 2018

MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN