Kalite Laboratuvarı

Kalite Tesadüf Değildir.

Ürünlerimiz, mükemmel işleyişi ve yüksek kalitesi ile hayranlık uyandırır. Hem hizmet verirken hem de müşterilerimiz, partnerlerimiz ve tedarikçilerimizle beraber çalışırken kalitenin yüksek seviyede olmasına önem veririz.

 

ARRAY kalite döngüsü, tüm dünyada mobilyaların nasıl kullanıldığını gözlemlemekle başlar. Bu gözlemlerden elde edilen bilgiler ışığında yeni ürünler geliştirilir. Kalitenin sağlanması için daha ürünü geliştirme safhasında bilgisayar simülasyonları ve prototip testleri yapılır. Üretim esnasında da kalite, ARRAY için ilk sırada yer alır. Üretim kalitesinin korunabilmesi için tüm üretim tesislerinde bulunan alet ve makineler aynı test prosedürlerine tabi tutulur. Yüksek kalite standardını güvence altına almak için başvurulan önlemler düzenli olarak geliştirilir.

 

ARRAY’ın hedefi sadece üretim sonundaki kalite kontrolü değil, sürekli kontrol ederek istenen yüksek kalitenin oluşmasını sağlamaktır.

ARRAY, yaptığı araştırmaların sonuçlarını baz alarak kendi test ve kontrol tüzüğünü geliştirmiştir. Ürünlerimiz, Uluslararası standartlardaki Labratuarındaki uygun test makinelerinde kapsamlı hareket ve dayanıklılık testlerinden geçirilir.

ARRAY, tanınmış bağımsız standart enstitüleri ve organizasyonları ile beraber çalışmakta, böylece onlarca kabul edilmiş norm ve beklentileri karşılayabilmektedir. ARRAY  ISO 9001-2015 sertifikasına sahiptir.

MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN